Studio Pyramid Games zapowiedziało grę Occupy Mars. Wcielamy się w niej w astronautę, walczącego o przetrwanie w trudnych, marsjańskich warunkach. Naszym zadaniem będzie przedzieranie się przez pustkowia czerwonej planety, pozyskiwanie surowców, rozbudowa bazy oraz odkrywanie nowych regionów. Celem gry jest uratowanie ludzkości przed wyginięciem i zbudowanie odpowiednich warunków dla pierwszych kolonistów.

Warto nadmienić, że gra została doceniona przez organizację The Mars Society. Zachęca ona do eksploracji i kolonizacji Marsa. Gra została również nominowana do dwudziestki “Best Indie Games” na Digital Dragons 2019 i pojawiła się w finałach Indie Showcase Competition.

Occupy Mars ma się ukazać we wczesnym dostępie już 23 marca 2020 roku.


ŹRÓDŁOpyramid.games
Poprzedni artykułBLAST Pro Series zmienia swoją nazwę. Jakie zmiany wprowadzają organizatorzy?
Następny artykułBIOSTAR wprowadza dyski SSD z serii S120 na interfejsie SATA
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.