Obsidian Entertainment uzbierało w ciągu zaledwie doby pieniądze na Pillars of Eternity II. Gra została zapowiedziana zaledwie kilka dni temu. Ale chyba nikt nie spodziewał się, że gracze wyłożą wymagane 1.1 miliona dolarów na drugą część. Zbiórka funduszy ma tym razem miejsce w serwisie Fig.co i potrwa do 25 lutego 2017 roku. Jesteśmy ciekawi, jaką ostateczną kwotę uzbierają twórcy, bo bonusy progowe są całkiem interesujące.

Pillars of Eternity II: Deadfire póki co owiane są swojego rodzaju tajemnicą. Wiadomo, że przygoda będzie miała miejsce na archipelagu Deadfire.


Poprzedni artykułPierwsze niepotwierdzone informacje o architekturze NVIDIA Volta
Następny artykułPuchar Polski Cybersport z finałami na Intel Extreme Masters w Katowicach
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.