SCS Software udostępniło kolejne informacje o dodatku Italia do gry Euro Truck Simulator 2. Tym razem mamy okazję zobaczyć kilka lokalnych fabryk, które pojawią się w grze. Jak wiadomo podstawą biznesu w ETS 2 jest transport ładunków. Dlatego twórcy starają się wybrać te najbardziej rozpoznawalne firmy w danym kraju i przenieść je pod nowymi nazwami do dodatku.

Na początek wspomnimy o Kamieniołomach Carrara. Są to jedne z największych przedsiębiorstw konstrukcyjnych, które przyjdzie nam spotkać na mapie Włoch. Dzięki nim może działać cała branża budowlana.

Drugim największym przedsiębiorstwem na terenie Włoch i całej Europy są fabryki stali w Taranto. Zostały one specjalnie zaprojektowane dla dodatku Italia. Pod względem powierzchni są to największe zakłady, jakie do tej pory się pojawią w grze.

SCS Software jest przekonane, że gracze zakochają się w nowej mapie i jej wyjątkowej atmosferze. Transport nowych ładunków ma sprawiać radość i być wymagający pod względem jazdy.


ŹRÓDŁOblog.scssoft.com
Poprzedni artykułWarframe: Plains of Eidolon – nowy tryb z “otwartym” światem
Następny artykułFootball Manager 2018 z wieloma udoskonaleniami rozgrywki
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.