Bethesda Softworks zaprezentowała film z bohaterką Nyx z gry Quake Champions. Nowa postać to utalentowana zabójczyni, pochodząca z ludu melemów. Dzięki okiełznaniu mocy świętej Kuli Pojmowania lud Nyx nauczył się wykonywać tak zwane „skoki ducha”. Pozwalają one przenieść się na chwilę do innego wymiaru i unikać w ten sposób zagrożeń.

Gdy do Kuli Pojmowania dostał się napastnik, Nyx została wysłana z misją powstrzymania go i niedopuszczenia, by obcy poznał sekret skoku ducha. Jednak gdy tylko dotknęła artefaktu, została przeniesiona ze swojego świata i trafiła do Krainy Snu, międzywymiarowej przestrzeni, w której czempioni ze świata przebudzonych toczą wieczną bitwę.


Poprzedni artykułStyx: Shards of Darkness – wciel się ponownie w goblińskiego złodziejaszka
Następny artykułKarty graficzne AMD Vega będą napędzać platformę LiquidSky
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.