Firma NVIDIA ogłosiła swoją współpracę z Bluehole Inc. Fani popularnej gry PlayerUnknown’s Battlegrounds będą mogli nagrywać najlepsze momenty z gry za pomocą funkcji NVIDIA ShadowPlay Highlights. Prócz tego twórcy cały czas poprawiają grę graficznie. Tym razem zaimplementowano obsługę funkcji NVIDIA HBAO+, zapewniającej realistyczny efekt cieni wokół obiektów i powierzchni.

Obie firmy pracują od optymalizacją i stabilnością gry PlayerUnknown’s Battlegrounds. W przyszłości mają się pojawić m.in. technika SLI, sterowniki Game Ready, technika NVIDIA G-SYNC, funkcja optymalizacji ustawień gier i współpraca z narzędziem GeForce Experience.


Poprzedni artykułProject Remedium – strzelanka z akcją wewnątrz ludzkiego ciała
Następny artykułNad Middle-earth: Shadow of War pracują cztery różne firmy
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.