Firma NVIDIA poinformowała o rozpoczęciu promocji Przygotuj się na bitwę. Będzie w niej można otrzymać bezpłatnie grę For Honor lub Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, jeżeli zakupimy: karty graficzne GeForce GTX 1080, lub GeForce GTX 1070, notebooka lub w nią wyposażonego. Najnowsza promocja to również debiut nowego łatwiejszego sposobu rejestracji kodów poprzez aplikację GeForce Experience.

Klienci nie muszą już rejestrować kodu na stronach internetowych, ale mogą wprowadzić kod bezpośrednio w aplikacji GeForce Experience, a wybrana gra zostanie automatycznie dodana do konta Uplay użytkownika. Szczegóły na temat promocji wraz z listą sklepów biorących w niej udział dostępne są na stronie: www.nvidia.pl/graphics-cards/geforce/pascal/for-honor-ghost-recon-wildlands-bundle

nVidia Przygotuj się na bitwę

For Honor to wciągająca i prowadzona w szybkim tempie gra akcji, która oprócz rozgrywki wieloosobowej oferuje także kampanię dla pojedynczego gracza. Gracze na polach bitew wcielają się w role Rycerzy, Samurajów lub Wikingów. Aby zapewnić płynność gry i ustrzec się przed niechcianymi zacięciami obrazu podczas zabawy w trybie multiplayer, rekomendowane jest zapewnienie stabilnych 60 klatek na sekundę wyświetlanego obrazu.

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands to pierwsza wojskowa strzelanka w rozległym, dynamicznym otwartym świecie, w którą można grać solo lub w czteroosobowym trybie współpracy. Jako członek oddziału Duchów gracz walczy z kartelem Santa Blanca, powstrzymując działania handlarzy narkotyków. Gra umożliwia także modyfikację dostępnego uzbrojenia oraz sprzętu.


Poprzedni artykułPiotr Fronczewski, jako narrator w grze Torment: Tides of Numenera
Następny artykułSabotage – pierwszy dodatek do gry Call of Duty: Infinite Warfare
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.