NVIDIA zapowiedziała wprowadzenie rozwiązania o nazwie ShadowPlay Highlights. Opcja ta rozszerzy obecne możliwości nagrywania gier w technologii NVIDIA Shadowplay. Całość będzie się na bieżąco komunikowała z silnikiem gry. Jeżeli otrzyma informację, że dana akcja jest ważna, to wtedy włączy automatyczne nagrywanie, bez udziału gracza. Takie nagranie będzie można potem edytować w samej grze i wrzucić do swoich społeczności.

Technologia ShadowPlay Highlights ma pozwolić na zaoszczędzenie miejsca na dysku. Jedynym wymogiem będzie posiadanie karty graficznej NVIDIA GeForce oraz wsparcia w samej grze.


ŹRÓDŁOtechpowerup.com
Poprzedni artykułGOG.com uruchomił The Spring Sale, czyli wiosenną wyprzedaż gier
Następny artykuł12. Sezon Intel Extreme Masters rozpozpocznie się w Sydney
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.