Firma NVIDIA poinformowała o przedłużeniu o trzy tygodnie promocji Przygotuj się na bitwę. Dzięki niej nabywca karty graficznej GeForce GTX albo notebooka lub komputera w nią wyposażonego, otrzyma bezpłatnie grę For Honor lub Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands. Promocja potrwa do 18 kwietnia 2017 roku i została rozszerzona o kolejne modele kart graficznych. oprócz kart GeForce GTX 1080 Ti, GTX 1080 oraz GTX 1070 obejmuje również modele GeForce GTX 1060.

Ghost Recon Wildlands jest pierwszą grą w historii, w której zaimplementowano technikę NVIDIA Turf Effects, odpowiedzialną za realistyczną symulację trawy. For Honor wspiera technikę NVIDIA Surround, umożliwiającą rozgrywkę na kilku monitorach jednocześnie. Obie gry obsługują NVIDIA Ansel.


Poprzedni artykułTenda P1002P – nowy gigabitowy adapter sieciowy
Następny artykułCI Games pokazuje różne rodzaje broni w Sniper Ghost Warrior 3
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.