Firma NVIDIA opublikowała dzisiaj sterownik NVIDIA GeForce Game Ready Driver 399.24 dedykowany grze Shadow of the Tomb Raider. Zapewnia on obsługę takich funkcji, jak Ansel oraz Highlights. Dodano również optymalizacje do samej gry, jak naprawiono znalezione błędy. Warto nadmienić, że tytule mogą występować jeszcze problemy z trybem RTX On, a także ustawieniami grafiki na Ultra.

Pojawiły się także optymalizacje dla takich gier, jak Assetto Corsa Competizione, Call of Duty: Black Ops 4 Blackout open beta, Dying Light: Bad Blood oraz Insurgency: Sandstorm.


Poprzedni artykułZestaw upamiętniający TotalBiscuita do Starcraft 2 dostępny
Następny artykułTe drużyny nie zagrają już na Majorze
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.