Firma NVIDIA opublikowała dzisiaj sterownik NVIDIA GeForce Game Ready Driver 390.65. Wprowadza on sporo optymalizacja dla gry Fortnite: Battle Royale. Sterownik obsługuje również nową funkcję zaimplementowaną w aplikacji GeForce Experience, NVIDIA Freestyle. Jest to najnowsza funkcja oprogramowania GeForce Experience, która pozwala na zastosowanie filtrów graficznych w trakcie rozgrywki.

Bezpośrednio z poziomu nakładki w grze można zmienić wygląd i klimat gry, dostosowując barwy lub nasycenie kolorów, bądź też stosując filtry przetwarzania końcowego.
Prócz tego gry Fortnite: Battle Royale, Crossout oraz Elex otrzymały obsługę funkcji ShadowPlay Highlights.

Dodatkowo najnowszy sterownik dodaje obsługę funkcji ShadowPlay Highlights dla gier Crossout oraz Elex.


Poprzedni artykułTenda U12 – bezprzewodowa karta sieciowa AC1300
Następny artykułWypełnij postanowienia noworoczne – promocja od GOG.com
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.