NVIDIA udostępniła narzędzie GeForce Experience 3.12.1. Jest to oprogramowanie do zarządzania kartą graficzną z wieloma różnymi funkcjami dla graczy i nie tylko. Dodano możliwość zapisywania filmu nagranego przy pomocy NVIDIA Highlights w formie maksymalnie piętnastosekundowych GIF-ów. Pozwoli to na bardzo szybkie tworzenie treści i umieszczanie ich na portalach społecznościowych. Funkcja Highlights trafi natomiast do czterech nowych gier.

Dwie pierwsze gry: Call of Duty: WWII i Tekken 7 otrzymały nową funkcję już wczoraj. Gracze mogą w końcu zapisywać najlepsze momenty i dzielić się nimi ze społecznością. Do Dying Light: Bad Blood oraz Escape from Tarkov nowa funkcja zostanie dodania w przyszłości.

NVIDIA udostępniła także publiczny pakiet SDK Highlights. Dzięki niemu dodanie obsługi GeForce Expirience będzie o wiele łatwiejsze.

Dużą ciekawostką jest funkcja Ansel. Już jutro pojawi się ona w grze Star Wars: Battlefront II.


ŹRÓDŁOgeforce.co.uk
Poprzedni artykułStar Citizen: Reverse the Verse LIVE – The Jim Martin Experience
Następny artykułFirma ASRock zapowiedziała karty graficzne z serii Phantom Gaming
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.