Activision udostępniło wszystkim graczom zwiastun Call of Duty: Infinite Warfare – Rave in the Redwoods. Po brawurowej ucieczce ukazanej w epizodzie Zombies w Spacelandzie, nasi bohaterowie trafiają na ponury, opuszczony kemping na odludziu. Rzuceni w świat lat 90. mimowolni aktorzy odnajdują się w zupełnie nowych rolach, a historia rozszerza się o nowe wątki.

Razem stawią czoła nieprzebranej hordzie żarłocznych umarlaków. Staną do walki z tajemniczym Siekaczem, brutalnym mordercą z legend, który tylko czeka by do swej kolekcji dołączyć cztery nowe, krwawe „trofea”. Nie obejdzie się bez arsenału nowych narzędzi przemocy, a nawet pomocy ze strony reżysera i komiksiarza – Kevina Smitha(!). Ale nasi śmiałkowie przy odrobinie szczęścia być może zdołają położyć kres krwawemu szaleństwu w Redwoods.


Poprzedni artykułRazer BlackWidow Chroma V2 – odświeżona wersja klawiatury z 2010 roku
Następny artykułCryorig oferuje darmowe zestawy montażowe do podstawki AMD AM4
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.