Podczas trwających targów Gamescom 2016 firma Electronic Arts przedstawiła wszystkim nowy zwiastun z rozgrywki w Battlefield 1. Ukazano w nim kolejne ciekawostki, jak bitwy powietrzne w myśliwcach dwupłatowych, pancerne pociągi z działami, zrzucanie torped przeciwko okrętom wojennym, czołgi i wiele, wiele innych. Co ważne, podano również oficjalną datę premiery otwartych beta testów – 31 sierpnia 2016 roku.

Gra Battlefield 1 będzie dostępna od 21 października (lub od 18 października, jeśli zostanie złożone zamówienie w przedsprzedaży na Specjalną Edycję Ochotnika).


ŹRÓDŁObattlefield.com
Poprzedni artykułMinecraft Windows 10 Edition Beta z obsługą Oculus Rift
Następny artykułZombies in Spaceland – nowy tryb kooperacyjny do Call of Duty
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.