Studio Focus Home Interactive przygotowało nowy film, prezentujący rozgrywkę w grze Space Hulk: Death Wing. Tytuł jest trzecią adaptacją klasycznej gry planszowej z 1989 roku. Tym razem jednak jest to typowa strzelanina z widokiem z pierwszej osoby. Gra jest tworzona na licencji Games Workshop. Jako gracz wcielamy się w rolę Librarian, członków elitarnej jednostki Deathwing.

Naszym zadaniem jest stawić czoła obcym zwanym genokradami. Poruszamy się głównie po ogromny okręcie, zwanym Space Hulk, który skrywa wiele cennych technologii. Space Hulk: Deathwing ma się ukazać 9 grudnia 2016.

Space Hulk: Death Wing


Poprzedni artykułBattlefield 1 otrzymuje oficjalne gry niestandardowe
Następny artykułStudio Bandai Namco udostępnia nowy zwiastun gry Tekken 7
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.