Ostatnim razem SCS Software pokazało zwiastun nowego dodatku do Euro Truck Simulator 2. Reakcja społeczności była niesamowita. Zaczęto spekulować, gdzie tym razem będzie można pojechać ciężarówką. Udało się po części zlokalizować miejsce, jako Bułgarię. Mogłoby to oznaczać, że twórcy chcą dodać wiele krajów bałkańskich. Ale o tym przekonamy się dopiero za jakiś czas.

Tymczasem SCS Software udostępniło troszkę zrzutów ekranów z tworzonego dodatku. Wiele lokalizacji będzie miało unikatowe miejsca. Czas zatem na zgadywanie, gdzie się udamy.


ŹRÓDŁOblog.scssoft.com
Poprzedni artykułHWiNFO 6.04 z obsługą AMD Zen 2, Navi oraz Intel Cooper Lake
Następny artykułAORUS RGB M.2 NVMe SSD – nowe nośniki SSD od firmy Gigabyte
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.