Hello Games przygotuje łatkę The Foundation Update do gry No Man’s Sky. W niedługim czasie powinna ona trafić do działu pobierania na komputery osobiste. Twórcy zaimplementowali trzy nowe tryby rozgrywki: Normal mode, Creative Mode i Surivival mode. Pierwszy z nich jest taki sam jak obecnie. Drugi pozwala na zwiedzanie galaktyki z nieograniczoną ilością surowców i nieśmiertelnością.

Trzeci natomiast zwiększa poziom trudności, począwszy od mocniejszych przeciwników, a skończywszy na zmniejszeniu ilości surowców.

Warto również odnotować poprawki w kwestii rozbudowy bazy. Do tego deweloperzy umożliwili zatrudnianie obcych do pomocy przy badaniach naukowych. Ciekawostką jest teleporter, który umożliwia przemieszczanie się na duże odległości w krótkim czasie.

Nie zapomniano także o statkach kosmicznych. Wprowadzono wielkie okręty transportowe do przewożenia różnych towarów. Wnętrza statków można modyfikować i ulepszać. Można także werbować załogę.

Zoptymalizowano także silnik, oprawę graficzną i tekstury.


Poprzedni artykułRadeon Software Crimson Edition 16.11.5 z obsługą Watch Dogs 2
Następny artykułBIOSTAR GK3 – klawiatura mechaniczna odporna na zalanie oraz pył
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.