Kojarzycie grę No Man’s Sky’s? To tytuł, który chwali się największym stworzonym uniwersum dla graczy w historii gier komputerowych. Udało się to osiągnąć, dzięki dynamicznie tworzonym obszarom przez specjalne algorytmy. Ale nie o tym mowa. Otóż jeżeli ktoś śledził uważnie rozwój całej gry, to pewnie pamięta świetny zwiastun z targów E3, gdzie widzimy gracza na przepięknej planecie, z mnóstwem dinozaurów.

Otóż to co było na trailerze z targów, nijak się ma do rzeczywistości. Przekonał się o tym tym gracz o imieniu Clayton Ashley, który na dowód nagrał całe porównanie w krótkim filmie. Podłożył do tego remiks utworu z Jurrasic Parku.


Poprzedni artykułDeus Ex: Mankind Divided otrzyma wsparcie DirectX 12 na początku września
Następny artykułIntel prezentuje Project Alloy – połączoną rzeczywistość
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.