Studio Beamdog udostępniło rozszerzenie Darkness Over Daggerford do Neverwinter Nights: Enhanced Edition. Jest to odświeżona wersja dodatku sprzed 10 lat autorstwa Ossian Studios. Oferuje on kilkanaście dodatkowych lokalizacji. Wprowadzono ponad pięćset poprawek do mechaniki gry i 12 nowych portretów postaci. Udoskonalono również dubbing dla głównych bohaterów, a ścieżka dźwiękowa wzbogaciła się o 12 nowych utworów.

Rozszerzenie Darkness Over Daggerford ma zapewnić ponad 25 godzin czystej zabawy. Można je kupić na Steam za około 36 złotych.


ŹRÓDŁOblog.beamdog.com
Poprzedni artykułInno3D N1060-2DDN-L5GN – nowy model karty graficznej mini-ITX
Następny artykułAMD Ryzen 7 2800H i Ryzen 5 2600H – mobilne procesory na horyzoncie
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.