Electronic Arts udostępniło grę Need for Speed Payback. Tytuł opowiada o losach trójki bohaterów – Tylera, Maca oraz Jess. Jakiś czas temu ekipa została zdradzona przez wspólniczkę i chcą teraz wymierzyć sprawiedliwość. Ale nie będzie to łatwe.

Gracze otrzymają dostęp do pięciu klas pojazdów: wyścigi, drift, terenowe, dragi i uciekające. Dużą nowością będą pory dnia, czyli noc i dzień. A nie jak do tej pory zmrok, noc i świt.


Poprzedni artykułFootball Manager 2018 debiutuje na komputery osobiste
Następny artykułW Overwatch pojawi się nowa mapa – Blizzard World
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.