Electronic Arts udostępniło kolejny zwiastun z gry Need for Speed Payback. Możemy na nim zobaczyć krótką opowieść, która będzie nam towarzyszyła podczas gry. Fabuła koncentruje się na trzech postaciach: rajdowcu Tylerze, showmanie Macu oraz biegaczce Jess. Gracze otrzymają dostęp do pięciu klas pojazdów: wyścigi, drift, terenowe, dragi i uciekające.

Wspomniana wcześniej trójka osób zjednoczy swoje siły, aby przeciwstawić się wielkiej Famili, która włada półświatkiem fikcyjnego miasta Fortune Valley.

Dużą nowością będą pory dnia, czyli noc i dzień. A nie jak do tej pory zmrok, noc i świt. Tytuł ma się ukazać już 10 listopada 2017 roku.

 


Poprzedni artykułNiOh pojawi się na komputery osobiste już 7 listopada
Następny artykułNVIDIA GeForce GTX 1070 Ti – znamy specyfikację modelu
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.