Firma NVIDIA opublikowała nowy film z rozgrywki w grze Need for Speed: Payback. Został on przygotowany w rozdzielczości 4K z płynnością 60 kaltek na sekundę. Za tytuł odpowiada studio Ghost Games, które stworzyło Need for Speed Rivals i Need for Speed.

Need for Speed: Payback opowiada o losach trójki bohaterów – Tylera, Maca oraz Jess. Jakiś czas temu ekipa została zdradzona przez wspólniczkę i chcą teraz wymierzyć sprawiedliwość. Ale nie będzie to łatwe.

Gracze posiadający kartę graficzną GeForce GTX 1060 mogą liczyć na płynną rozgrywkę w rozdzielczości 1920×1080, 60 kl./s z wysokimi ustawieniami graficznymi. Użytkownicy kart GeForce GTX 1070, 1080 lub 1080 Ti będą mogli jeszcze bardziej zwiększyć wierność wyświetlanej grafiki lub ustawić wyższą rozdzielczość, aby uzyskać efekt jak na zaprezentowanym fragmencie rozgrywki.


Poprzedni artykułLogitech BRIO 4K STREAM EDITION – kamera internetowa dla strimerów
Następny artykułEVGA EPOWER V – dodatkowa sekcja zasilania dla karty graficznej
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.