SCS Software poinformowało, że trwają prace nad dodaniem naczep firmy KRONE do gry Euro Truck Simulator 2. Licencjonowanie ciężarówek to jedno, z drugiej strony dochodzą jeszcze inne ważne kwestie symulatorów. Wielu graczy lubi wczuć się w rolę kierowcy, który jeździ dobrej klasy ciągnikiem z prawdziwą naczepą. I tutaj właśnie firma SCS Software stara się dostarczyć, jak najlepszych wrażeń.

Euro Truck Simulator 2 - naczepy KRONE

Negocjacje rozpoczęły się już w listopadzie 2017 roku. Wtedy to zespół deweloperów odwiedził KRONE w ich siedzibie. Porobił zdjęcia i trójwymiarowe skany naczep w wysokiej jakości. Po kilkunastu tygodniach rozmów firma KRONE zgodziła się na dodanie licencjonowanych naczep do gry.

Aktualnie nie ma ustalonego terminu ich pojawienia się w Euro Truck Simulator 2. SCS Software będzie informowało na bieżąco o dalszych postępach. Tymczasem podziwiajcie zdjęcia i film.


Poprzedni artykułCrash Bandicoot N. Sane Trilogy zmierza na komputery osobiste?
Następny artykułIntel Core i9-8950HK – 6 rdzeni i odblokowany mnożnik – w laptopie!
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.