Portal gamemusic.pl przygotował dwa ciekawe filmy na temat muzyki w grze Wiedźmin. Tyczy się to wszystkich trzech części, które zostały wydanie przez studio CD Projekt RED i zdobyły szerokie uznanie na całym świecie. W pierwszym odcinku posłuchamy ścieżki dźwiękowej z Wiedźmin 1, której kompozytorami byli Adam Skorupa oraz Paweł Błaszczak. Zostanie ona porównana do utworów z Wiedźmin 2: Zabójca Królów.

W kolejnym odcinku będzie się można dowiedzieć, co pojawiło się przed wyjściem gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, kto śpiewa, a kto gra i na czym, a przede wszystkim czym charakteryzują się trzy ostatnie ścieżki dźwiękowe.


Poprzedni artykułRazer Tartarus V2 – ergonomiczna klawiatura dla graczy
Następny artykułJuż teraz trwa transmisja z dodatku Klątwa Ozyrysa do gry Destiny 2
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.