Niemiecki serwis GameStar udostępnił zapowiedź gry Mount & Blade II: Bannerlord. Społeczność forum NeoGAF zrobiła nawet bezpośrednie tłumaczenie na język angielski. Można się z tych informacji dowiedzieć o dużych skalach bitew. Mowa tutaj o 1000 wojowników w jednej potyczce. Z tego każda ze stron będzie miała maksymalnie 500.

Wprowadzona zostanie bardzo realistyczna fizyka. Ma to być widoczne m.in. w szarży kawalerii, gdzie piesze jednostki będą mogły być tratowane przez konie.

Deweloperzy chcą wprowadzić czterokrotnie większy świat, niż to było obecnie. Patrząc po obecnych mapach, robi to naprawdę duże wrażenie.

Mount & Blade II: Bannerlord

Mount & Blade II: Bannerlord

Twórcy oddadzą w ręce graczy pełną swobodę. Będzie można zostać kim się chce i bawić się, jak się chce.


Poprzedni artykułInner Chains – poznaj tajemnice mrocznego świata przyszłości
Następny artykułUbisoft potwierdza prace nad kolejną grą z cyklu Assassin’s Creed
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.