Wiedźmin 3 to jeden z najgłośniejszych tytułów 2015 roku. A to za sprawą dopracowania produkcji przez CD Projekt RED oraz świetnego marketingu. Gra zdobyła sobie uznanie na całym świecie i od czasu wypuszczenia na rynek powstało już sporo modyfikacji. A właśnie o jednej z nich chcielibyśmy napisać, ponieważ pracuje nad nią Polak o pseudonimie SkacikPL. Modyfikacja zmienia całkowicie perspektywę rozgrywki zza pleców do tej widocznej z oczu postaci.

Ile to osób nie myślało o takim sposobie przejścia gry, gdzie po pierwsze mamy ograniczone pole widoczności, po drugie zmienia się także nasz styl walki. A po trzecie interakcja ze światem i postaciami jest także zupełnie inna.

Jak możemy wyczytać z forum kamera jest umieszczona do tzw. kości głowy, dzięki czemu będzie zachowany duży realizm. Co ciekawe, krążą plotki, że samo studio CD Projekt RED szykuje być może opcje widoki z oczu postaci w nadchodzącym rozszerzeniu: Krew i Wino.


ŹRÓDŁOforums.cdprojektred.com
Poprzedni artykułStar Citizen przekroczył barierę 110 milionów dolarów
Następny artykułMSI GTX 950 2GD5T OCV2 gotowa na mini-ITX
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.