Firma NVIDIA udostępniła pięć nowych światów do gry Minecraft RTX. Dostęp do niej mają wszyscy użytkownicy systemu, którzy wykupili wcześniej Minecraft Windows 10 Edition. Nad opracowaniem nowej wersji pracowały wspólnie 3 studia: NVIDIA, Microsoft oraz Mojang Studios. To już druga udostępniona paczka darmowych map, które są dostępne w serwisie Rynek Minecrafta.

Nowe mapy w Minecraft RTX to:

  • Hilltop Lifestyle RTX autorstwa PearlescentMoon – PearlescentMoon to twórczyni wcześniej wydanej mapy Color, Light and Shadow RTX. Hilltop Lifestyle RTX to survivalowa przygoda wykorzystująca niektóre koncepcje i efekty ray tracingu z poprzedniej mapy. W nowym świecie gracze poznają piękną wyspę Hilltop Lifestyle i nauczą się żyć w inspirowanej Włochami wiosce.

Minecraft RTX - Hilltop Lifestyle RTX

  • Egg Hunt autorstwa Feed The Beast – Egg Hunt to osadzona głęboko pod ziemią samodzielna mini-gra z tajemniczą jaskinią wypełnioną zagadkami, pułapkami, tajemnicami i zabawnymi wyzwaniami. Celem jest jak najszybsze znalezienie ukrytych jaj.

Minecraft RTX - Egg Hunt

  • Medieval RTX autorstwa Aurelien_Sama – mapa przenosi nas do idyllicznej średniowiecznej wioski położonej w okolicy starożytnych ruin, oświetlanej promieniami zachodzącego słońca. Jednak gdy zapada noc, a cienie stają się dłuższe i ciemniejsze, musimy uważać na czyhające na nas niebezpieczeństwo.

Minecraft RTX - Medieval RTX

  • The Dark Village RTX autorstwa Wyld – mapa przedstawia opuszczoną wioskę leżącą pośród gęstego lasu ze śladami zaginionych mieszkańców. Pod wioską znajduje się królestwo niczym z horroru. Gracze będą rozwiązywać interaktywne łamigłówki, odkrywać sekrety i mierzyć się ze śledzonymi promieniami cieniami, sprawiającymi, że zdrowie psychiczne będzie wystawione na dużą próbę.

Minecraft RTX - The Dark Village RTX

  • The Observer RTX autorstwa IamSp00n – jest to świat pełen przygód, który rozpoczynają się głęboko pod ziemią. Gracz bada otoczenie, odkrywając tajemnice grobowca, w którym utknął. Następnie poznają losy mieszkańców Observera.

Minecraft RTX - The Observer RTX


Poprzedni artykułPodsumowanie wczorajszego dnia ESL One: Road to Rio – Europe.
Następny artykułMichał “MOLSI” Łącki odchodzi z AVEZ Esport po półrocznej grze w organizacji
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.