Gambitious Digital Entertainment ogłosiło, że zostanie wydawcą Milanoir. Będzie to gra zainspirowana włoskimi filmami kryminalnymi z lat 70-tych. Za produkcję odpowiadać ma niezależne studio Italo Games. Produkcja ma się ukazać na platformie Windows PC w dalszej części 2017 roku. Milanoir będzie dostępny w grywalnej wersji podczas odbywających się w tym miesiącu targów E3.

Milanoir jest opowieścią o chciwości, zdradzie i zemście. Akcja została osadzona w brutalnych realiach półświatka Mediolanu. Gracze będą skradali się, dokonywali cichych zabójstw i rozpętywali strzelaniny w świecie typów spod ciemnej gwiazdy. Do tego dojdą emocjonujące i zapierające dech w piersiach pościgi.

Utrzymana w pikselowej stylistyce grafika Milanoir odmalowuje bezlitosne miasto Mediolan w pełnej kolorowych i krwawych detali krasie. Stylistykę z epoki uzupełnia funkująca ścieżka dźwiękowa w stylu lat 70-tych.


Poprzedni artykułTransRoad: USA – duchowy spadkobierca TransOcean ukaże się jesienią
Następny artykułSamsung wprowadza monitory CHG90 oraz CHG70 z obsługą FreeSync 2
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.