middle earth shadow of war logo
middle earth shadow of war logo

Warner Bros i Monolith Productions wprowadzili do sprzedaży grę Middle-earth: Shadow of War w wersji Definitive Edition. Zawiera ona podstawowy tytuł oraz dodatki:

Dodatkowo twórcy udostępniają wszystkie poprawki i aktualizacje, jakie wyszły od dnia premiery. Gra jest do kupienia na Steam i u innych sprzedawców.

W Middle-earth: Shadow of Mordor gracz wciela się ponownie w strażnika Taliona, którego ciało zamieszkuje upiór. Gra wykorzystuje znakomity system Nemesis, który zapamiętuje interakcje bohatera z określonymi postaciami, z którymi walczy on w trakcie gry i określa ich zachowania na późniejszym etapie gry.


Poprzedni artykułDlaczego nowe kart GeForce RTX od NVIDII są tak drogie?
Następny artykułFACEIT Major London: Przed nami pierwszy dzień turnieju w Anglii
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.