Microsoft zaprezentował zwiastun rozgrywki z Microsoft Flight Simulator 2020. Tytuł ten ma się ukazać już w przyszłym roku i być najlepszą częścią całej serii gier. Deweloperzy postawili tutaj na duży realizm i wierne odwzorowanie map. W tym celu wykorzystano dane satelitarne oraz chmurę Azure. Warto nadmienić, że odwzorowana Ziemia w grze zajmuje przeszło 2 petabajty danych.

Przy generowaniu elementów scenerii ma być wykorzystywany algorytm uczenia maszynowego. Pozwoli to na tworzenie bardzo szczegółowych elementów okolicy, nad którą będziemy przelatywali. Warto nadmienić, że aby móc być na bieżąco ze wszystkimi danymi, konieczne będzie ciągłe podłączenie do sieci. Microsoft Flight Simulator 2020 ma cały czas korzystać z chmury Azure do przesyłania danych.


PRZEZwikipedia.org
ŹRÓDŁOxbox.com
Poprzedni artykułInauguracja Polskiej Ligi Esportowej sezonu jesiennego odbędzie się na PGA 2019!
Następny artykułGenesis Nitro 440 – fotel dla graczy w ciemnych kolorach
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.