Studio Micropsia Games udostępniło wersję demonstracyjną gry The Watchmaker. Tytuł przenosi gracza do steampunkowego świata, w którym wcielamy się w rolę bohatera o imieniu Alexander. Nasza postać żyje w wielkiej wieży zegarowej, którą musi się codziennie zajmować. Do czynności tych należą: oliwienie mechanizmów, czyszczenie kół zębatych itp. Pewnego dnia budzi go jednak tajemniczy głos.

Ostrzega, że coś jest nie tak z zegarem i ktoś próbuje sabotować całą wieżę. Po niedługim czasie zegar przestaje działać prawidłowo, czas oszalał, a sam bohater zaczyna się szybko starzeć. W tym momencie zadaniem gracza jest rozwiązanie tej zagadki. Nasz bohater posiada kilka zdolności: manipulacja czasem, tarcza ochronna, impuls magnetyczny, manipulacja magnetyczna.

Twórcy uruchomili kampanię na Kickstarterze: “The Watchmaker” – Time’s Collapse, w której proszą graczy o wsparcie. Do uzbierania jest potrzebne 30 000 dolarów, aby móc w pełni ukończyć grę. Oczywiście twórcy przewidzieli szereg nagród, za odpowiednie wsparcie finansowe.


Poprzedni artykułNVIDIA GeForce GTX TITAN Xp rozebrana na czynniki pierwsze. Układ GP102-450 potwierdzony
Następny artykułAMD Ryzen 5 1600 podkręcony do 4 GHz na chłodzeniu wodnym
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.