Amerykańskie studio No Matter zakończyło udaną kampanię na Kickstarterze, które celem było uzbierane sumy 300 000 dolarów na ukończenie gry Prey for the Gods. Gracz ma za zadanie pokonać gigantycznych przeciwników, których spotyka na swojej drodze. Są oni naprawdę ogromnych rozmiarów, o czym może świadczyć fakt, że możemy się po nich wspinać i chodzić.

Zabicie wielkich potworów nie jest łatwe i trzeba znaleźć ich słabe punkty. Ale gigantyczni bossowie nie są tacy głupi i będą starali się nas zmiażdżyć już od samego początku.

Warto tutaj nadmienić, że Prey for the Gods nawiązuje w pewnym sensie do gry Shadow of The Collosus, która była bardzo dobrze przyjętym tytułem, z unikalną formą rozgrywki, jak na swoje czasy.


Poprzedni artykułFaeria stanie się free2play już 24 sierpnia
Następny artykułThermaltake Toughpower SFX 450W Gold i SFX 600W Gold
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.