Studio BioWare opublikowało film z rozgrywki Mass Effect: Andromeda. Możemy na nim zobaczyć bardzo dynamiczną walkę, użycie różnych umiejętności, a także korzystanie z plecaka odrzutowego. Co ciekawe, podczas gry wiele obiektów będzie można traktować, jako osłony. Jest to spore udoskonalenie, względem poprzednich części. Deweloperzy opowiadają nam troszkę o broniach.

Podzielono je na cztery kategorie: pistolety, strzelby, karabiny oraz broń białą. Wygląd broni będzie zależał od miejsca jej wyprodukowania. Nie będzie również ograniczeń klasowych w kwestii jej użycia. Ciekawe, czy zostanie zrobione to na wzór trzeciej części, gdzie każda broń miała swoją wagę. Pokazano również rozwój umiejętności u gracza. Tutaj będzie ich o wiele więcej dla danej postaci, aniżeli do tej pory. Dojdzie też nowa klasa postaci – poszukiwacz/odkrywca.

Na koniec warto wspomnieć o umiejętnościach specjalnch/ Zostały one podzielone na trzy kategorie – żołnierskie, techniczne oraz biotyczne.


Poprzedni artykułWydajność AMD Ryzen prosto z Ryzen Tech Day!
Następny artykułAOC AG322QCX oraz AG272FCX – nowe gamingowe zakrzywione monitory
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.