W sieci pojawiły się dwa nowe filmy związane z nadchodzącą grą Mass Effect: Andromeda. Pierwsze z nich pochodzi z serwisu IGN i zawiera aż 13 minut rozgrywki. Warto nadmienić, że całość opowiada początek historii i dla osób, które nie chcą jej jeszcze znać, odradzamy oglądanie. Drugie nagranie pochodzi od samego studia BioWare. Deweloperzy skupili się tutaj na odkrywaniu świata.

Chodzi mianowicie o wykorzystanie pojazdu Nomad ND1 i wiele więcej. Dodatkowo na nagraniu wypowiada się jeden z deweloperów, omawiając dokładnie szczegóły.

Premiera gry Mass Effect: Andromeda została zaplanowana na 23 marca. Kilka dni wcześniej osoby posiadające Origin Access otrzymają dostęp do dziesięciogodzinnej wersji trial.


Poprzedni artykułNZXT zapewni bezpłatne zapinki AMD AM4 dla posiadaczy zestawów chłodzenia Kraken
Następny artykułWarhammer 40,000: Dawn of War III – data premiery i edycja limitowana
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.