Studio BioWare oraz wydawca Electronic Arts ujawnili film dotyczący gry Mass Effect: Andromeda o nazwie Join the Andromeda Initiative. Materiał ukazuje nam pewien zarys historii, a dokładniej że akcja będzie się działa 600 lat po wydarzeniach z oryginalnej trylogii. Jakby nie patrzeć jest to szmat czasu i tak naprawdę ciężko powiedzieć, co się działo w międzyczasie w znanej Galaktyce.

Ale okazuje się, że tyle trwać ma podróż do Galaktyki Andromeda, odległej od Drogi Mlecznej o 2,52 miliona lat świetlnych od Ziemi.

Warto zaznaczyć, że 7 listopada ma miejsce N7 Day, czyli impreza dla miłośników serii. Być może wtedy zostanie ujawnione więcej informacji.


Poprzedni artykułZotac MAGNUS ERX480 – minikomputer z kartą AMD Radeon RX480
Następny artykułTranscend SSD230 – dyski SSD z pamięciami 3D NAND TLC
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.