Twórcy Call of Duty: WWII kilka dni temu przeprowadzili transmisję na żywo dotyczącą gry. Ma to być wielki powrót marki do aktywności w ramach Facebook Live. “Making Call of Duty” poświęcone trybowi gry wieloosobowej zostało poprowadzone przez Alison Haislip. O grze opowiedzieli Michael Condrey, Greg Reisdorf i Sean Soucey ze studia Sledgehammer Games.

W zapisie znaleźć można nowe informacje o Call of Duty: WWII, w tym odpowiedzi na pytania fanów. O planowanych przyszłych programach z serii poinformujemy w nadchodzących tygodniach. Premiera Call of Duty: WWII zaplanowana jest na 3 listopada 2017 r.


Poprzedni artykułCombat Arms: Reloaded – odświeżona wersja sieciowej strzelanki
Następny artykułTropico 6 ma być większe i ambitniejsze, niż poprzednie odsłony
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.