Madmind Studio poinformowało, że gra Agony nie będzie miała premiery 30 marca 2018 roku. Deweloperzy są zmuszeni opóźnić udostępnienie gry, aby doszlifować ją jak najbardziej się da. Wiele osób czekało na te świetnie zapowiadający się horror w piekielnych klimatach. Warto zaznaczyć, że gra zdobyła pełne finansowanie na Kickstarterze w łącznej sumie 182 642 dolary. Suma przekroczyła 3-krotnie zakładaną.

As you all have been curious about Agony we do have some information for you. Sadly we have to inform you that March 30th will not be the release date. We will inform you as soon as possible with the final release date of the game. – napisało studio w aktualizacji.

Why is this? With Agony being released across PS4, PC and Xbox we are facing last steps including polishing to support every player – no matter which platform – with the best possible experience. We wish this could have been done faster but ask for your patience to ensure you get the experience you deserve when Agony is released.


ŹRÓDŁOkickstarter.com
Poprzedni artykułIEM Katowice 2018 z Michałem Urbanem, jako prawdziwym fanem esportu
Następny artykułDyski SSD z serii Plextor M9Pe dostępne w ofercie polskich sklepów
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments