Machinima i Greg Russo zapowiedzieli film F.E.A.R. Nowa produkcja zostanie oparta na grze o takim samym tytule, która  w 2005 roku okazała się przebojem. Greg Russo to reżyser znany z takich filmów, jak Mortal Kombat oraz Resident Evil. Oba powstały we współpracy ze studiami New Line Cinema oraz Screen Games. Jak stwierdza menedżer Machinima – Russell Arons: „Greg jest bardzo utalentowanym reżyserem, który kocha grać”.

„Swój talent tym razem postanowił użyczyć studiu Machinima Studios, którzy udzielili mu wsparcia w projekcie F.E.A.R. Nam obecnie pozostaje czekać na jakiekolwiek wiadomości odnośnie filmu.

Sam skrót F.E.A.R. oznacza First Encounter Assault Recon.


ŹRÓDŁOtweaktown.com
Poprzedni artykułJak dobrać zasilacz do PC? – pierwsza część poradnika
Następny artykułIntel Core i7-8086K pojawia się w ofercie niektórych sklepów
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.