Studio Ready at Dawn wydało grę o nazwie Lone Echo. Gracze zostają przeniesieni do 2126 roku na pokład statku kosmicznego Kronos II. Załoga przybija do stacji kosmicznej Kronos I, orbitującej wokół Saturna. Wcielamy się w postać androida o imieniu Jack, który musi pomóc załodze rozwikłać tajemniczą anomalię. Owe wydarzenie doprowadza do różnych katastrofalnych zdarzeń.

Warto nadmienić, że w grze poruszać się będziemy w stanie pełnej nieważkości. Wymusza to na nas korzystanie z różnych punktów do przyciągania się lub odpychania.

Tytuł wykorzystuje wirtualną rzeczywistość oraz możliwości kontrolerów Oculus Touch. Deweloperzy zaimplementowali tryb kampanii oraz rozgrywki wieloosobowej do 5 osób maksymalnie.


Poprzedni artykułAlbion Online – gra w której każdy czyn ma swoje konsekwencje
Następny artykułAMD Ryzen Threadripper 1950X w cenie 999 dolarów?
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.