Trwają obecnie prace nad przeniesieniem miasta Liberty City z GTA IV do GTA V. Odpowiedzialna za to jest grupa rosyjskich moderów OpenIV. Będzie to dokładnie ta sama lokalizacja co w poprzedniej części, jednakże korzystająca z możliwości nowszej wersji silnika. Aby móc skorzystać z tego moda trzeba będzie posiadać legalne kopie gier GTA IV i GTA V. Twórcy chcą tym samym uniknąć jakichkolwiek problemów prawnych ze strony Rockstar Games.

Liberty City będzie osobnym miejscem w GTA V. Jak możemy zobaczyć na powyższym filmie, całość wygląda olśniewająco. Będzie sobie można przypomnieć stare dobre czasy z GTA III 🙂


ŹRÓDŁOgamespot.com
Poprzedni artykułStudio Rebellion udostępnia szkice koncepcyjne z gry Sniper Elite 4
Następny artykułRemake gry X-Wing zrobiony na silniku graficznym Unity 3D
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.