Cloud Imperium Games wprowadziło do oferty nowy pakiet – Legatus Pack. Jego cechą szczególną jest zawartość oraz cena. Aktualnie cena wynosi aż 27 000 dolarów. W skład pakietu wchodzi 117 okrętów plus 163 dodatki. Jest jedno małe ale jeszcze. Aby móc w ogóle zakupić pakiet, trzeba wpierw wydać 1000 dolarów na zawartość w samej grze. Dzięki temu otrzymamy status tzw. VIP i więcej opcji stanie przed nami otworem.

Star Citizen - Legatus Pack

Przeliczając na nasze. Wpierw musimy wydać 3630 zł, aby móc pozbyć się kolejnych 98 010 zł. Patrząc z perspektywy czasu jest to obecnie najdroższy pakiet DLC do kupienia w grze w całej historii. Cloud Imperium Games chyba nie bierze graczy na poważnie.


Poprzedni artykułASRock Phantom Gaming Radeon RX 560 4G – karta graficzna mini-ITX
Następny artykułDołączy do ekipy. Zakup kartę GeForce GTX i odbierz grę The Crew 2
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.