Jujubee S.A rozpoczęło przedsprzedaż gry KURSK. Tytuł ten ukaże się już 11 października 2018 roku na platformach PC, macOS oraz na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W sklepach cyfrowych dostępne będą dwie wersje: standardowa i kolekcjonerska. Grę w przedsprzedaży można już zakupić w oficjalnym sklepie Jujubee (klucz Steam) pod adresem http://preorderkursk.com. Możliwość zakupienia gry w przedsprzedaży w innych sklepach cyfrowych także pojawi się przed premierą tytułu.

Edycja standardowa zawierać  będzie grę, zestaw tapet, unikatowy artbook w formie PDF do pobrania oraz ścieżkę dźwiękową. Cena będzie wynosić 129.99 zł.

KURSK - edycja kolekcjonerskaEdycja kolekcjonerska prócz tego, co ma edycja standardowa otrzyma kupon na dodatek Kengir, grę planszową KURSK: The Board Game do samodzielnego wydruku oraz nowelkę O.R.P. w formie ebooka. Cena ma wynosić 159.99 zł.

Dla osób, które zakupią grę w przedsprzedaży Jujubee oferuje 20% rabat. Ceną będą wynosić odpowiednio 99.99 zł i 129.99 zł.

Istnieje także możliwość dodania gry do listy życzeń na platformie Steam.

KURSK to inspirowana faktami pierwsza przygodowo-dokumentalna gra wideo w historii. W tytule wcielamy się w szpiega, który trafia na pokład rosyjskiego okrętu nuklearnego K-141 Kursk. Naszym zadaniem jest zdobycie tajnych informacji dotyczących rewolucyjnych torped superkawitacyjnych „Szkwał”. Podczas realizowania swojej misji stajemy się świadkiem dramatycznych wydarzeń, które wstrząsnęły ówczesnym światem.


Poprzedni artykułADATA XPG SPECTRIX D80 – moduły pamięci dla entuzjastów
Następny artykułAOC C24G1, C27G1 oraz C32G1 – nowe zakrzywione monitory
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.