Jujubee S.A. ma zaszczyt ogłosić, że  gra KURSK ukaże się na rynku już 11 października 2018 roku. Tytuł ukaże się w dwóch wersjach: standardowej i kolekcjonerskiej. Pierwsza będzie zawierać unikatowy artbook w formie PDF do pobrania oraz ścieżkę dźwiękową. Druga będzie posiadać to co edycja standardowa oraz  dodatek Kengir, grę planszową KURSK: The Board Game do samodzielnego wydruku, a także nowelkę “O.R.P.” w formie ebooka.

Cena podstawowa wersji standardowej to 30€ zaś edycji kolekcjonerskiej 40€. Jeszcze w czerwcu rozpocznie się przedsprzedaż tytułu.

Na festiwalu Pixel Heaven w Warszawie – oprócz możliwości zaprezentowania dokonań spółki i spotkań przy firmowym stoisku, uczestnicy wydarzenia mogli wziąć udział w atrakcyjnym konkursie. Każdy kto spróbował swoich sił w mini-grze z KURSKA miał szansę zdobyć wyjątkową grę planszową “KURSK: The Board Game”. Konkurs cieszył się olbrzymim zainteresowaniem uczestników.

KURSK KURSK KURSKKURSK będzie pierwszą, pełnoprawną grą paradokumentalną w historii. Tytuł będzie się koncentrował na tragedii rosyjskiego atomowego okrętu podwodnego, który zatonął na morzu Barentsa w sierpniu 2000 roku. Fabuła gry będzie w większości oparta na faktach, dzięki czemu gracze zyskają możliwość bardziej szczegółowego zapoznania się z dramatyczną historią okrętu oraz przeżycia ekscytującej przygody.

 


Poprzedni artykułStar Citizen: Around the Verse – Up Your Arsenal
Następny artykułCyberpunk 2077 zaprezentowany. Sporo informacji o grze
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.