BioWare pokazało film z gry Anthem o tytule Anthem Gameplay Features – Our World, My Story Trailer. Gracze mogą zobaczyć, jak wygląda świat oraz historia głównych postaci. Anthem to jedna z ludzkich twierdz, w której żyją ludzie. Izolują się oni od bardzo niebezpiecznego, zewnętrznego świata. Ich jedyną bronią do walki okazują się mobilne kombinezony zwane Javelin. Tylko najodważniejsi nie boją się wyjść poza mury.

BioWare przedstawiło właśnie bardzo ciekawą koncepcję o nazwie Wspólny świat, moja historia. Przy użyciu wydzielonych serwerów świat synchronizuje pomiędzy graczami pogodę, cykl dobowy, a nawet większe wydarzenia. Pozwala to na przechodzenie gry w dokładnie takim samym momencie. Mówiąc inaczej, dwóch graczy może mieszkać w różnych strefach czasowych ale będą mogli mieć dokładnie to samo u siebie w grze.


ŹRÓDŁOea.com
Poprzedni artykułAMD Ryzen Threadripper 2950X dostępny w sprzedaży
Następny artykułFACEIT Major London: Virtus.pro przegrywa pierwszy mecz z Ninjas in Pyjamas
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.