W Internecie pojawiły się szczątkowe informacje o grze Assassin’s Creed Empire. Ma to być kolejna część serii przygodowych gier akcji, pokazująca konflikt pomiędzy zakonami Asasynów i Templariuszy. Tym razem Ubisoft chce nas przenieść do czasów Starożytnego Egiptu, czyli w bardzo odległe czasy. Jednym słowem wszystko działoby się jeszcze wcześniej, niż pierwsza część Assassin’s Creed, która działa się w 1191 roku naszej ery.

W Assassin’s Creed Empire wcielimy się w rolę niewolnika o nieco ciemniejszej karnacji, będącego dalekim przodkiem Altaira. Nie wiadomo jest póki co nic o fabule, ani o miejscach. Jako, że są to bardzo odległe czasy, to Ubisoft ma duże pole do inwencji twórczej.


ŹRÓDŁOdigitalspy.com
Poprzedni artykułProject Automata – pokieruj własną firmą do wielkiego imperium
Następny artykuł2K Games udostępnia filmy z historią miasta New Bordeaux w Mafia III
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.