Studio BioWare wypuściło zwiastun nowego dodatku do gry Star Wars: The Old Republic o nazwie Knights of the Eternal Throne. Akcja nowego rozszerzenia będzie miała miejsce zaraz po czasach Wielkiej Galaktycznej Wojny. Wcielimy się w rolę weterana tegoż konfliktu i będziemy musieli stawić czoło Imperatorowi Valkorion oraz Imperatorce Vaylin. Zwiastun został zatytułowany Betrayerd i pokazuje młodego utalentowanego wojownika, wciąganego na ciemną stronę mocy.

Dodatek Knights of the Eternal Throne ukaże się już 2 grudnia. Osoby posiadające abonament, otrzymają go bez żadnych opłat. Deweloperzy zapowiadają dziewięć rozdziałów historii, pięć poziomów, dwie planety oraz ciekawostki, które wpłyną na rozgrywkę.


Poprzedni artykułGeForce GTX 1050 Ti pozuje na zdjęciach, premiera 25 października
Następny artykułDungeon Keeper dostępna za darmo na platformie Origin
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.