Studio Warhorse zrobiło transmisję, na której przedstawiło zapis z rozgrywki w Kingdom Come: Deliverance. Material trwa ponad godzinę, a deweloper prowadzący omawia poszczególne etapy. Grafika w grze nie prezentuje jakoś super wysokiego poziomu. Mamy natomiast bardzo rozbudowany tryb walki oraz rozmów z innymi postaciami.

Podczas pokazu ukazano zwiedzanie świata, wykonywanie zadań, a nawet grę w kości. Pokazano również samouczek walki dystansowej i w zwarciu.

Kingdom Come: Deliverance ma się ukazać już 18 lutego 2018 roku.


Poprzedni artykułWarcraft III obchodzi 15 urodziny. Gra do dzisiaj ma wielu graczy
Następny artykułEuro Truck Simulator 2 otrzymało osiągnięcia dla Heavy Cargo Packs
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.