Kinga Kujawska dołączyła do ekipy ESL Polska. Od 1 lutego będzie zajmować się relacjonowaniem najważniejszych wydarzeń esportowych w kraju i za granicą. Rozpoczęcie współpracy łączy się z długofalowymi planami rozwoju kanałów wideo ESL Polska, które zostaną przedstawione w najbliższym czasie. Warto nadmienić, że ES Polska planuje rozwój swojego własnego kanału filmowego.

Kinga relacjonować będzie zarówno lokalne rozgrywki, w tym ESL Mistrzostwa Polski, jak i międzynarodowe wydarzenia. Najbliższymi eventami, w których będzie brała udział są ESL One Katowice powered by Intel (24-25 lutego) oraz IEM Katowice (2-4 marca)

– mówi Jarosław Chajduś, Video Channels Specialist i Talent Manager w ESL Polska.

Kinga Kujawska

Kiedy ESL Polska zaproponowało mi współpracę, nie wahałam się ani sekundy. Możliwość pracy przy największych wydarzeniach esportowych, z najlepszymi graczami i ogromną publiką będzie dla mnie niezwykle ekscytującym wyzwaniem.

– mówi Kinga Kujawska

Kinga Kujawska, przez ostatnie 3,5 roku była związana z marką Sony PlayStation. Efektem jej działań były liczne materiały, które pojawiały się na kanale PlayStation Polska Ekstra. Fani PlayStation mieli okazję poznać Kingę nie tylko w roli prezenterki, ale i miłośniczki gier.


Poprzedni artykułIntel Core i7-3770 – ciekawy procesor dla mini-ITX na LGA 1155
Następny artykułAge of Empires: Definitive Edition zna wreszcie datę swojej premiery
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.