Bungie rozpoczęło Karmazynowe Dni w Destiny 2. Jest to specjalne wydarzenie z okazji Walentynek, które potrwa cały tydzień. A wszystko to za sprawą aktualizacji Crimson Days. Sercem wydarzenia będą nietypowe potyczki w Tyglu w formacie 2 na 2. Na graczy czeka sporo niespodzianek. Zadebiutuje również Wypalenie, nowa wersja Płonącej Świątyni, umiejscowiona w przyszłości, w której Weksom udało się wpłynąć na naszą rzeczywistość.

Karmazynowe Dni w Destiny 2

Najlepszym sposobem na zdobycie nagród podczas Karmazynowych Dni jest współzawodnictwo w playliście Karmazynowych Dni w Tyglu. Większość nagród znajduje się w Karmazynowym engramie, który gwarantuje brak duplikatów do czasu, aż nie zdobędzie się całego nowego wyposażenia.

Karmazynowe Dni w Destiny 2

Każdy z graczy po zdobyciu nowego poziomu doświadczenia, otrzyma engram oświecenia i Karmazynowy engram. Karmazynowe engramy zdobyć można jedynie w rozgrywce, a ich ilość nie jest limitowana. Aby się zakwalifikować, należy zdobyć maksymalny poziom doświadczenia swojego Strażnika (tzn. poziom 25, jeśli posiadasz Dodatek 1 i 20, jeśli go nie posiadasz).

 


Poprzedni artykułMETAL GEAR SURVIVE – ujawniono wymagania sprzętowe
Następny artykułThe Forest – gra survivalowa ukaże się w kwietniu na Steam
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.