Studio Rebellion udostępniło film z gry Sniper Elite 4, w którym przedstawia głównego bohatera – Karl Fairburne-a. Jest to elitarny żołnierz, wyszkolony do wykonywania misji specjalnych. Posiada bardzo duże umiejętności strzeleckie, korzysta z karabiny wyborowego, a przy tym jest bardzo bezwzględny. Karl Fairburne będzie działał głównie na terenie Włoch, gdzie będzie się działa akcja najnowszego Sniper Elite 4.

Sniper Elite 4 dysponuje długą kampanią dla 1-2 graczy i dedykowanym trybem kooperacji i potyczek wieloosobowych. To znakomita strzelanka osadzona w realiach II wojny światowej stworzona dla nowego pokolenia snajperów. Zapewniająca niespotykaną dotychczas swobodę na mapach wielokrotnie większych niż te spotykane w Sniper Elite 3.

Sniper Elite 4 ukaże się 14 lutego 2017 roku.


Poprzedni artykułDarmowy dodatek do gry Earth Liberation w formie audiobooka
Następny artykułStudio Rebellion udostępnia szkice koncepcyjne z gry Sniper Elite 4
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.