Kalypso Media udostępniło nowy zwiastun nadchodzącej gry Shadows: Awakening. Ma to być gra RPG z elementami akcji od studia Games Farm. Będzie to swojego rodzaju kontynuacja tytułu Shadows: Heretic Kingdoms z wieloma nowościami. Gracz wciela się w rolę członka ostatniego żyjącego członka stowarzyszenia Penta Nera. Pozostali padli ofiarą tzw. Pożeraczy, czyli demonów które pochłaniają ciała astralne swoich ofiar.

Dzięki temu mają one dostęp do świata materialnego i rozpoczęły walkę o władzę. Kraina znajduje się niebezpieczeństwie i tylko od gracza zależy, czy to on zdobędzie władzę, czy uratuje krainę.


ŹRÓDŁOdsogaming.com
Poprzedni artykułTechnika NVIDIA RTX, czyli raytracing na żywo w grach
Następny artykułF1 2015 za darmo od Codemasters i Humble Bundle
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.